Home arrow News arrow Latest arrow REGATA JABUKA 07 - REZULTATI
REGATA JABUKA 07 - REZULTATI
Saturday, 17 November 2007
REGATA JABUKA 07
Final Overall
Class. : 0 - 5
OVERALL
 

PosSail nr. Yacht Skipper Club Type Class1 Points
1CRO1157 Salona 42R MATE ARAPOV JK MORNAR Salona 42R C 1 1.001.00
2CRO1523 Yeti ROBERT JAKOVCEV JK ZAL BETINA Dufour 44 C 2 2.002.00
3CRO1122 Aqua Maris MATE POROPAT JK 3. MAJ Elan 45 C 1 3.003.00
4CRO1462 Saint Martin TOMISLAV BANOVAC JK ANA Bavaria 42 Match C 2 4.004.00
5CRO2525 Svibor NEVEN DRAGASEVIC JK ANA First 40.7 C 2 5.005.00
6CRO1267 Galathea DUSAN USENICNIK JK LOKA TIMING Elan 40 C 2 6.006.00
7CRO1332 Tempesta OBRAD DURIC JK NEVERIN CAVLILC 30 R 3 7.007.00

KONAČNI REZULTATI UKUPNO OPEN

NoSKIPPER NAMEBOAT NAMECLUBBOAT TYPELOAGROUPSail No.R 1
1KREŠIMIR ĐAKULOVIĆPATRICIAJK SPLITFIRST 5014.99 1CRO 152716:12:491
2DARKO PRIŽMIĆAA - HPBJK PELIŠKA JEDRAGP 4212.80 3CRO 137816:13:452
3GORAN IVANKOVIĆDSKYC CROATIAOPATIJAIMX 4513.75 2CRO 777716:14:273
4BERISLAV VRANIĆDAMACOJK GALEBMILENIUM 4011.99 4CRO 45416:19:154
5IGOR PJACUNSNJEŽANA 2JK LABUDSHIPMAN 5014.98 1CRO125316:19:505
6VLADIMIR MOČANLUNA BLUJK TIJATGRAND SOLEIL 4313.30 3CR 200616:31:046
7ZORAN LAZIĆFRANKOJK PRIMOŠTENFIRST 47.714.50 1316:31:477
8ESZES TAMASFEMME FATALEMVSZFIRST 47.714.50 1CRO127716:41:048
9ANGY ZSOLT CSABAMALLORCALIBERTY SAILING CLUBDUFOUR 4413.35 32316:43:289
10JAN PEROUTKAKETYYC YACTING STILLGRAND SOLEIL 5014.90 11216:43:5810
11ANTE PELAJIĆGEJŠAJK TIJATFIRST 47.714.50 11016:45:5011
12MIHA DOLINARMUCA MACAFAGAR KRANJX 4614.02 25016:47:2012
13ŽARKO JURAGAIVANAJK USKOKFIRST 47.714.50 1CRO102716:49:1013
14PETER CZEGAJLUCETVSKDUFOUR 4012.06 4CRO 137616:55:1514
15DANIJEL KRALJEVDIABLOJK PRIMOŠTENFIRST 44.713.35 35117:01:1515
16GORAN OREBMADIBAJK ARTINAPACER 4212.81 35817:04:5516
17VICKO OZRETIĆCARMENJK ZENTA SPLITFIRST 40.711.92 41417:15:4017
18KRISTOF NOBILISPERJURAALMADI YACT CLUBNAUTIC 4213.20 3HUN 6817:16:3618
19BOJAN GERIĆNAJANASD NCPGRAND SOLEIL 4012.16 41817:17:2619
20CZEGEI LASZLOLA PASSIONBYC HUNOCEANIS 47314.30 21917:21:2020
21NIKOLA KALINIĆFANGACYC ZLARINGRAND SOLEIL 4012.16 4CRO 112817:21:3421
22SINIŠA RADOJČIĆOVCAJK POREĆ
13.68 25217:26:4022
23BLAŽENKO FRIGANOVIĆSARANDAJK SKRADINGRAND SOLEIL 4012.16 4217:27:5723
24VEDRAN NEMEŠLEAJK MERIDIANSALONA 4011.99 4CRO 127617:30:4524
25RATKO ŠTIBRIĆSULTANYC ZAGREBFIRST 40.711.99 41117:37:5525
26BOJAN RADOŠECISABELAKNDSALONA 4513.61 24717:51:5026
27BORIS KAŠLJEVIĆLUCIJAYC SISCIAGRAND SOLEIL 4012.16 41618:04:3827
28VLADIMIR BERIBAKREGGAEYC MANDEDALONA 3711.30 55318:17:4328
29GORAN PARTALOSTRIBORYC ZLARINGRAND SOLEIL 4012.16 4CRO 79718:32:4929
30ŽELJKO HRVOJMARAJK SAMOBORGRAND SOLEIL 46,314.03 2CRO 191318:48:5130
31TOMISLA RUKAVINAMARA I ZMAJJK MERIDIJANELAN 3409.99 63919:02:0031
32VLADO KRANJCVIRAJK SVIT VELENJESALONA 4011.99 45419:13:4132
33SINIŠA JURAGAMALI PIVACJK VALGRAND SOLEIL 4312.89 34519:24:4333
34BOŠTIJAN ŠKERLJADELINAJK SCORPION
9.96 6819:31:2234
35CRISTIAN TOMINIĆERIKETAYC OPATIJASTARKER 3410.20 641dns43
36TOMISLAV GOMERČIĆVLASTA 3FSBVAL 3510.40 5CRO 915dnf43
37ĐINO JURELAĐINO MOTORI OPETYC OPATIJAMARINA 3610.95 5CRO 1223dnf43
38ŽELJKO BRNETIĆSPORTSKI VUKYC SKIPPERGRAND SOLEIL 3711.33 556dns43
39SINIŠA BAČIĆMINKAYC BIOGRADELAN 4011.90 459dnf43
40BARKO BUJASMALAJK VALGRAND SOLEIL 4012.16 49dns43
41ANTUN FRANUŠIĆMALTANC FESBDUFOUR 4413.30 348dns43
42MARIO SCWEREREOLJK MERIDIANSALONA 4513.55 243dnf43

KONAČNI REZULTATI GRUPE OPEN

NoSKIPPER NAMEBOAT NAMECLUBBOAT TYPELOAGROUPSail No.R 1
1KREŠIMIR ĐAKULOVIĆPATRICIAJK SPLITFIRST 5014.99 1CRO 152716:12:491
2IGOR PJACUNSNJEŽANA 2JK LABUDSHIPMAN 5014.98 1CRO125316:19:502
3ZORAN LAZIĆFRANKOJK PRIMOŠTENFIRST 47.714.50 1316:31:473
4ESZES TAMASFEMME FATALEMVSZFIRST 47.714.50 1CRO127716:41:044
5JAN PEROUTKAKETYYC YACTING STILLGRAND SOLEIL 5014.90 11216:43:585
6ANTE PELAJIĆGEJŠAJK TIJATFIRST 47.714.50 11016:45:506
7ŽARKO JURAGAIVANAJK USKOKFIRST 47.714.50 1CRO102716:49:107










1GORAN IVANKOVIĆDSKYC CROATIAOPATIJAIMX 4513.75 2CRO 777716:14:271
2MIHA DOLINARMUCA MACAFAGAR KRANJX 4614.02 25016:47:202
3CZEGEI LASZLOLA PASSIONBYC HUNOCEANIS 47314.30 21917:21:203
4SINIŠA RADOJČIĆOVCAJK POREĆ
13.68 25217:26:404
5BOJAN RADOŠECISABELAKNDSALONA 4513.61 24717:51:505
6ŽELJKO HRVOJMARAJK SAMOBORGRAND SOLEIL 46,314.03 2CRO 191318:48:516
7MARIO SCWEREREOLJK MERIDIANSALONA 4513.55 243dnf7










1DARKO PRIŽMIĆAA - HPBJK PELIŠKA JEDRAGP 4212.80 3CRO 137816:13:451
2VLADIMIR MOČANLUNA BLUJK TIJATGRAND SOLEIL 4313.30 3CR 200616:31:042
3ANGY ZSOLT CSABAMALLORCALIBERTY SAILING CLUBDUFOUR 4413.35 32316:43:283
4DANIJEL KRALJEVDIABLOJK PRIMOŠTENFIRST 44.713.35 35117:01:154
5GORAN OREBMADIBAJK ARTINAPACER 4212.81 35817:04:555
6KRISTOF NOBILISPERJURAALMADI YACT CLUBNAUTIC 4213.20 3HUN 6817:16:366
7SINIŠA JURAGAMALI PIVACJK VALGRAND SOLEIL 4312.89 34519:24:437
8ANTUN FRANUŠIĆMALTANC FESBDUFOUR 4413.30 348dns9










1BERISLAV VRANIĆDAMACOJK GALEBMILENIUM 4011.99 4CRO 45416:19:151
2PETER CZEGAJLUCETVSKDUFOUR 4012.06 4CRO 137616:55:152
3VICKO OZRETIĆCARMENJK ZENTA SPLITFIRST 40.711.92 41417:15:403
4BOJAN GERIĆNAJANASD NCPGRAND SOLEIL 4012.16 41817:17:264
5NIKOLA KALINIĆFANGACYC ZLARINGRAND SOLEIL 4012.16 4CRO 112817:21:345
6BLAŽENKO FRIGANOVIĆSARANDAJK SKRADINGRAND SOLEIL 4012.16 4217:27:576
7VEDRAN NEMEŠLEAJK MERIDIANSALONA 4011.99 4CRO 127617:30:457
8RATKO ŠTIBRIĆSULTANYC ZAGREBFIRST 40.711.99 41117:37:558
9BORIS KAŠLJEVIĆLUCIJAYC SISCIAGRAND SOLEIL 4012.16 41618:04:389
10GORAN PARTALOSTRIBORYC ZLARINGRAND SOLEIL 4012.16 4CRO 79718:32:4910
11VLADO KRANJCVIRAJK SVIT VELENJESALONA 4011.99 45419:13:4111
12SINIŠA BAČIĆMINKAYC BIOGRADELAN 4011.90 459dnf14
13BARKO BUJASMALAJK VALGRAND SOLEIL 4012.16 49dns14










1VLADIMIR BERIBAKREGGAEYC MANDEDALONA 3711.30 55318:17:431
2TOMISLAV GOMERČIĆVLASTA 3FSBVAL 3510.40 5CRO 915dnf5
3ĐINO JURELAĐINO MOTORI OPETYC OPATIJAMARINA 3610.95 5CRO 1223dnf5
4ŽELJKO BRNETIĆSPORTSKI VUKYC SKIPPERGRAND SOLEIL 3711.33 556dns5










1TOMISLA RUKAVINAMARA I ZMAJJK MERIDIJANELAN 3409.99 63919:02:001
2BOŠTIJAN ŠKERLJADELINAJK SCORPION
9.96 6819:31:222
3CRISTIAN TOMINIĆERIKETAYC OPATIJASTARKER 3410.20 641dns4
 

© 2017 Jedriličarski Klub Tijat Vodice