Vodice, Adriatica, Croatia, Dalmatia
 
Home arrow News arrow Jabuka arrow NAJBOLJI REZULTATI 2006
NAJBOLJI REZULTATI 2006 PDF Ispis E-mail
Ocjena: / 1
LošeOdlično 
Monday, 12 November 2007

NAJBOLJI REZULTATI POSTIGNUTI SU NA IV. JABUCI 2006.god.

 

    

 

 

RB.

 

I.GRUPA

 

SKIPER

IME BRODA

TIP BRODA

KLUB

 

 

II.GRUPA

 

SKIPER

IME BRODA

TIP BRODA

KLUB

 

III.GRUPA

 

SKIPER

IME BRODA

TIP BRODA

KLUB

 

IV.GRUPA

 

SKIPER

IME BRODA

TIP BRODA

KLUB

 

V.GRUPA

 

SKIPER

IME BRODA

TIP BRODA

KLUB

 

VI.GRUPA

 

SKIPER

IME BRODA

TIP BRODA

KLUB

 

MINI.GRUPA

 

SKIPER

IME BRODA

TIP BRODA

KLUB

 

MAX.GRUPa

 

SKIPER

IME BRODA

TIP BRODA

KLUB

 

UKUPNO

 

SKIPER

IME BRODA

TIP BRODA

Vrijeme

h/min/sec

1

Ivan Štraus

Muc Maca

X 46

 

Goran Ivanković

DSK

IMX 45

Darko Prižmić

AA

HPB GP 42

Robert Sandalić

Gringo 2

A 40

Chris.Tominić

Eriketa 2

Vedran Ujević

Viga

Just in ten

Mihelin Andraž

Adria Mobil

6,50

 

Damir Majetić

Cometa

Marko Murtić

Big One

 

7-12-19

2

Zoran Lazić

Franko

First 47,7

 

Czegai Peter

Ibiza

Dufour 44

Berislav Vranić

Damaco

Milenium 40

Sandi Lulić

Duh Ultre

 

Alen Bigava

 

Salona 37

Daniel Mihelić

Ana No.2

Elan 333

Kristi Hajnšek

Adria Mobil

6,50

 

Marko Murtić

Big ONe

Damir Majetić

Cometa

 

7-17-57

3

Vinko Alfier

Dida Ivo

GS 46,3

 

Danijel Kraljev

Malta

Dufour 44

Ante Pelajić

Skalice

GS 43

Robert Radola

Jonathan RR

A 40

Marek Strye.

Odisej

Salona 37

Rukavina Tom.

Medo i Zeko

Elan 333

Šime Stipaniče

Marina Tribunj

6,50

 

Darko Prižmić

AA

HPB GP 42

8-18-26

4

Emil Milošević

White Magic

First 47,7

 

Vladimir Moćan

Vito

GS 44 R

 

Luka Šangulin

Luce

Dufour 40

 

Ivan Sović

Miška

Elan 36

Vlatko Ignatos.

Kalamojka

Elan 333

Jaroslav Kaczo.

Allianz

6,50

 

Berislav Vranić

Damaco

Milenium 40

9-20-26

5

Žarko Juraga

Ivana

First 47,7

 

Mihajlo Strelec

Izabela

Salona 45

 

Nikola Kalinić

Fangac

GS 40

Thomas Papi.

Rock n Roll

Salona 37

 

 

 

Mihelin Andraž

Adria Mobil

6,50

9-36-26

6

Bruno Antonac

Ana

GS 46,3

 

Mario Schwerer

Eol

Salona 45

 

Ana Gojčeta

Stribor

GS 40

Željko Brnetić

Sportski Vuk

GS 37

 

 

 

Goran Ivanković

DSK

IMX 459-39-15

7

Zdravko Erak

Grbavac

GS 46,3

 

Željko Bedalov

Beba

Salona 45

 

Goran Partalo

Lucija

GS 40

 

 

 

 

Ivan Štraus

Muc Maca

X 46

9-59-10

 

8

Czegai Laslo

La Passion

Oceanis 473

 

Ivan Nemeš

Pina

Salona 45

 

Boris Kašljević

Orca

Salona 40

 

 

 

 

Robert Sandalić

Gringo 2

A 40

10-02-31

9

Rajko Kujundžić

Xeinos

50

 

Kalmet Jadrešić

Naomi

Salona 45

DNF

 

Bojan Gerić

Najana

GS 40

 

 

 

 

Zoran Lazić

Franko

First 47,7

10-02-59

 

10

Vlado Kranjac

Neverin

First 47,7

 

 

 

Vedran Nemeš

Lea

Salona 40

 

 

 

 

Sandi Lulić

Duh Ultre

 

10-03-33

11

Aleksandar Kustić

Zara

First 47,7

 

 

 

Ratko Štibrić

Sultan

First 40,7

 

 

 

 

Kristi Hajnšek

Adria Mobil

6,50

10-04-20

12

Goran Crljenak

First Class II

First 47,7

 

 

 

Dušan Ušenični

Galathea

Elan 40

 

 

 

 

Robert Radola

Jonathan RR

A 40

10-07-59

13

Slavko Milutin

Free Spirit

Sun Odyssey 54

 

 

 

Vicko Ozretić

Luci

Salona 40

 

 

 

 

Czegai Peter

Ibiza

Dufour 44

10-10-22

14

Krešimir Dubrović

Vigy

Sun Odyssey 49

DS

 

 

Bojan Rodošek

Stella

GS 40

 

 

 

 

Danijel Kraljev

Malta

Dufour 44

10-11-40

15

 

 

 

 

 

 

 

 

Vinko Alfier

Dida Ivo

GS 46,3

10-14-19

16

 

 

 

 

 

 

 

 

Emil Milošević

White Magic

First 47,7

10-14-29

17

 

 

 

 

 

 

 

 

Luka Šangulin

Luce

Dufour 40

10-17-48

18

 

 

 

 

 

 

 

 

Vladimir Moćan

Vito

GS 44 R

10-22-08

19

 

 

 

 

 

 

 

 

Nikola Kalinić

Fangac

GS 40

10-23-00

20

 

 

 

 

 

 

 

 

Žarko Juraga

Ivana

First 47,7

10-24-06

21

 

 

 

 

 

 

 

 

Žarko Juraga

Ivana

First 47,7

10-25-10

22

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdravko Erak

Grbavac

GS 46,3

10-29-36

23

 

 

 

 

 

 

 

 

Ana Gojčeta

Stribor

GS 40

10-32-51

24

 

 

 

 

 

 

 

 

Goran Partalo

Lucija

GS 40

10-36-24

25

 

 

 

 

 

 

 

 

Boris Kašljević

Orca

Salona 40

10-36-50

26

 

 

 

 

 

 

 

 

Bojan Gerić

Najana

GS 40

10-36-55

27

 

 

 

 

 

 

 

 

Mihajlo Strelec

Izabela

Salona 45

10-38-55

28

 

 

 

 

 

 

 

 

Czegai Laslo

La Passion

Oceanis 473

10-44-32

29

 

 

 

 

 

 

 

 

Vedran Nemeš

Lea

Salona 40

10-45-39

30

 

 

 

 

 

 

 

 

Rajko Kujundžić

Xeinos

50

10-47-28

 

31

 

 

 

 

 

 

 

 

Mario Schwerer

Eol

Salona 45

10-51-28

32

 

 

 

 

 

 

 

 

Ante Pelajić

Skalice

GS 43

10-52-20

33

 

 

 

 

 

 

 

 

Šime Stipaniče

Marina Tribunj

6,50

10-52-24

34

 

 

 

 

 

 

 

 

Vlado Kranjac

Neverin

First 47,7

11-01-10

35

 

 

 

 

 

 

 

 

Vedran Ujević

Viga

Just in ten

11-02-10

36

 

 

 

 

 

 

 

 

Ratko Štibrić

Sultan

First 40,7

11-02-25

37

 

 

 

 

 

 

 

 

Željko Bedalov

Beba

Salona 45

11-05-45

38

 

 

 

 

 

 

 

 

Aleksandar Kustić

Zara

First 47,7

11-06-20

39

 

 

 

 

 

 

 

 

Ivan Nemeš

Pina

Salona 45

11-07-11

40

 

 

 

 

 

 

 

 

Goran Crljenak

First Class II

First 47,7

11-07-45

41

 

 

 

 

 

 

 

 

Chris.Tominić

Eriketa 2

 

11-11-20

42

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaroslav Kaczo.

Allianz

6,50

11-11-58

43

 

 

 

 

 

 

 

 

Alen Bigava

 

Salona 37

11-12-03

44

 

 

 

 

 

 

 

 

Daniel Mihelić

Ana No.2

Elan 333

11-13-47

45

 

 

 

 

 

 

 

 

Slavko Milutin

Free Spirit

Sun Odyssey 54

11-25-19

46

 

 

 

 

 

 

 

 

Marek Strye.

Odisej

Salona 37

11-32-29

47

 

 

 

 

 

 

 

 

Dušan Ušenični

Galathea

Elan 40

11-37-07

48

 

 

 

 

 

 

 

 

Vicko Ozretić

Luci

Salona 40

11-40-13

49

 

 

 

 

 

 

 

 

Ivan Sović

Miška

Elan 36

11-40-39

50

 

 

 

 

 

 

 

 

Thomas Papi.

Rock n Roll

Salona 37

12-00-00

51

 

 

 

 

 

 

 

 

Krešimir Dubrović

Vigy

Sun Odyssey 49

DS

12-19-30

52

 

 

 

 

 

 

 

 

Bojan Rodošek

Stella

GS 40

12-20-35

53

 

 

 

 

 

 

 

 

Željko Brnetić

Sportski Vuk

GS 37

12-28-20

54

 

 

 

 

 

 

 

 

Rukavina Tom.

Medo i Zeko

Elan 333

12-41-08

55

 

 

 

 

 

 

 

 

Vlatko Ignatos.

Kalamojka

Elan 333

12-46-08

56

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalmet Jadrešić

Naomi

Salona 45

DNF

57

 

 

 

 

 

 

 

 

 

58

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
« Prethodna   Sljedeća »

ULAZ

ENTRY FORM / PRIJAVA
REGATA JABUKA 2016

OGLASNA PLOČA
NOTICE BOARD

-

POPIS SIGURNOSNE OPREME
JABUKA 2016



 
© 2017 Jedriličarski Klub Tijat Vodice
Croatia Real Estate